KURUMSAL

 

TATSAN TARIM LTD. ŞTİ. dünyanın birçok ülkesine satış yapan GREEN HAS ITALIA S.p.A ve AMINCO S.r.l İtalyan firmalarının Türkiye temsilcisidir. Merkezi Antalya'da olup tarım sektöründe 2001 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 

TATSAN TARIM; spesifik besleme ürünleri ve özel gübreleme programları ile sadece sağlıklı ve kaliteli bitki yetiştirmek amacında olmayıp aynı zamanda çevreyi ve toprak kaynaklarını korumayı hedeflemiştir. Türk Tarımının çağdaş ülkeler seviyesinde hak ettiği yere ulaşması için; spesifik besleme ürünleri ile talebe uygun kaliteli ürün yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Satış sonrası, teknik departmanı ile çiftçimize özel ürünlerimizi bilinçli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmakta ve bu alandaki yatırımlarına devam etmektedir.

TATSAN TARIM; pazar ağını Ege, Karadeniz, İç Anadolu Bölgeleri ile Adana ilinde "Distribütör" sistemiyle satışını gerçekleştirmektedir. Hem ürün portföyünü hemde teknik personelini güçlendirip lokal bölgeden çıkarak, bütün Türkiye'nin her noktasına hitap etmeyi amaçlayıp, pazarlama ve pazarlama sonrası teknik faaliyetlerini Türk çiftçisinin hizmetine sunmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet veren, sürekli olarak gelişme süreci ve gayreti içerisinde bulunan firmamız Türk tarımına desteğini vermeye devam edecektir.

DEVAM

ÜRÜNLERİMİZ


HaberlerThumbnail [100%x225]

"HAYVANSAL MENŞELİ GÜBREMİZ GELMİŞTİR"

NUTRIGREEN AD adlı hayvansal menşeli amino asit içeren organik gübre ithalatımız gerçekleşmiştir. Düşük E.C. değeri, yüksek oranda L-amino asit içeriği sayesinde bitkiye uygulandığı andan itibaren bitki bünyesinde çalışmaya başlamaktadır. Yetiştirdiğiniz ürünlerde oluşmasını istediğiniz değişiklikler çok hızlı ve yüksek kaliteli olarak meydana gelir. İçeriğindeki yüksek oranda organik madde, organik karbon ve organik azot sayesinde bitki beslemede son derece etkili olmaktadır. 

 

Thumbnail [100%x225]

YENİ AMBALAJ

Ürün ambalajı, tanınmaya ve bilinmeye yardımcı olan bir kartvizittir. Yeni ambalaj taze bir görünüm ortaya koyduğu gibi Green Has Italia ve Tatsan Tarım ortaklığının da canlılığını ve gelişmelere açık oluşunu simgeler.  Tüm renklerin anlamı olduğu gibi, tüm ürünlerimizin kullanım amacı da özeldir. Yeni görünüm artık bir gerçek, ama ürünlerimiz aynı sadece elbise değiştirdik!

Thumbnail [100%x225]

YENİ ÜRÜN!

Yeni ve özgün etkinliğe sahip SIBERIO gübre ithalatımız gerçekleşmiştir. Çiftçilerimizin üretim ihtiyaçlarını ve yüksek verim taleplerini karşılamak için yeni önerimiz SIBERIO!